Junesta s.r.o. je promotérská společnost, která se stará o produkci a promotion jednotlivých koncertů, celorepublikových turné, hudebních festivalů a dalších kulturních akcí po celé České republice. Historie našeho týmu a našich promotérských a koncertních aktivit se datuje již od roku 2003.

Díky zkušenostem a osobním kontaktům, které jsme na hudební scéně získali, dokážeme vytvořit pestrou programovou nabídku interpretů a hudebních skupin. Tvoříme přesnou a čitelnou hudební dramaturgii akce. Kromě nevšední atmosféry živých koncertů přinášíme zážitky z osobního setkání se zpěváky a kapelami při autogramiádách a dalších doprovodných promo akcích po celé České republice a v zahraničí. Vlastní i partnerské kulturní akce odbavujeme kompletně, což je největší benefit společnosti. Většinu potřebných služeb a techniky k odbavení komplexní produkce nenakupujeme, ale díky stálému produkčnímu týmu, rozsáhlému technickému zázemí a sesterským společnostem  – dáváme slovu full-servis opravdový význam.

Důležitou složkou naší práce je tour management, jemuž se věnujeme již přes 12 let. Od roku 2018 jsme jako daňový subjekt zaregistrováni také v České republice.

Od roku 2020 společnost Junesta s.r.o. spravuje největší přírodní amfiteátr v České republice –Amfiteátr Lochotín Plzeň. Současná maximální kapacita tohoto amfiteátru je 17.tisíc návštěvníků.

Jsme zakládajícími členy ASOCIACE HUDEBNÍHO PRŮMYSLU ČESKÉ REPUBLIKY z.s.